Laser diodowy Capilase 980 nm – co warto o nim wiedzieć?

Laser diodowy Capilase 980 nm – co warto o nim wiedzieć?

Laser diodowy Capilase 980 nm to rewelacyjny sprzęt medyczny, dzięki któremu możliwe jest zamykanie rozszerzonych naczyń. Dzięki wiązce laserowej nie ma potrzeby przerwania ciągłości skóry. Z praktycznego punktu widzenia oznacza to, że zabieg jest bezbolesny dla pacjenta, a co najważniejsze, nie pozostawia on żadnych widocznych blizn.

Dlaczego lasery diodowe cieszą się tak dużym zainteresowanie?

Nowoczesny laser diodowy Capilase 980 nm zapewnia bardzo wysoką efektywność. W wielu przypadkach wystarczy jeden zabieg, aby rozwiązać problem z rozszerzonymi naczynkami. Warto wspomnieć również o tym, że zabiegi są bardzo krótkie, a satysfakcjonujące efekty widoczne są praktycznie od razu.

Wiele osób decyduje się na lasery diodowe, ponieważ po zabiegu niewymagany jest okres rekonwalescencji. Sam proces gojenia przebiega bardzo sprawnie i jest krótki. Problemy pojawiają się jedynie u osób, które mają dość wrażliwą skórę. Laser pozwala pozbyć się rozszerzonych naczynek na twarzy i ciele.

Czy laser diodowy na naczynka jest skuteczny?

Usuwanie naczynek za pomocą nowoczesnych laserów diodowych, w dużym skrócie mówiąc polega po prostu na naświetlaniu rozszerzonego naczynka promieniem świetlnym. To właśnie wiązka lasera obkurcza naczynka, a następnie je zamyka.

Laser diodowy Capilase 980 korzysta z dobrodziejstwa najnowszej generacji energii za pomocą światłowodu. Czerwone barwniki krwi pochłaniają energię świetlną, która emitowana jest przez laser diodowy. Niepożądane naczynia krwionośne niszczone są od wewnętrznej strony. W procesie koagulacji następnie dochodzi do samoistnego usuwania zakrzepniętych naczynek.

Jak wspomniano powyżej zabieg obarczony jest bardzo niskim ryzykiem powikłań. Osoby, które mają mniejsze lub większe problemy z niedoskonałością skóry, powinny jak najszybciej zapisać się na zabieg w renomowanym gabinecie Kosmetologii Klaudia Żmuda (https://www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/). Medyczny certyfikat CE obok pozytywnych referencji pacjentów, jest najlepszym potwierdzeniem wysokiej jakości usług.