Jakie są wskazania do powiększenia ust?

Jakie są wskazania do powiększenia ust?

Małe usta mogą być przyczyną kompleksów. Dobrze wykonany makijaż dodaje pewności siebie, jednak wiele osób chce dobrze czuć się w swojej skórze niezależnie od okoliczności. Wstrzyknięcie kwasu hialuronowego nie jest w dzisiejszych czasach tematem kontrowersyjnym. Zabieg stał się powszechnie wykonywany. Przystępne ceny sprawiają, że nie jest on zarezerwowany wyłącznie dla tych, którzy dysponują dużym budżetem.

Wąskie i małe usta

Co zrobić, gdy wargi są zbyt wąskie? Systematyczne peelingi i masaże pozwalają je nieco uwidocznić, jednak efekt jest krótkotrwały. W klinice medycyny estetycznej https://saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/ możliwe jest powiększenie ust przy użyciu kwasu hialuronowego. Należy podkreślić, że dawka preparatu zawsze ustalana jest w sposób indywidualny.

Wraz z wiekiem organizm przestaje produkować dostateczną ilość kolagenu oraz kwasu hialuronowego. Wiąże się to nie tylko ze zmniejszeniem ust, ale także opadaniem kącików. Nierzadko dochodzi do zanikania pierwotnego kształtu. W takiej sytuacji warto rozważyć przeprowadzenie zabiegu.

Asymetria i nieregularny kształt warg

Specjaliści z SayWOW (saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/) zdradzają, że wiele osób ma problem z niesymetrycznymi ustami. Bywa tak, że dolna warga jest wypukła i okazała, a górna pozostaje niemal niewidoczna. Zabieg wstrzyknięcia kwasu hialuronowego wymaga wcześniejszej konsultacji z pacjentem.

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby preparat został zaaplikowany wyłącznie w problematyczne miejsce. Kolejnym krokiem jest wymodelowanie warg, tak by uzyskać oczekiwany efekt.

Nieestetyczny wygląd ust

Na powiększenie ust kwasem hialuronowym nierzadko decydują się osoby, które borykają się z suchymi ustami pozbawionymi koloru. Do saywowclinic.pl/powiekszanie-ust/ zgłaszają się także ci, którzy borykają się z uśmiechem dziąsłowym. Uwypuklenie warg pozwala go nieco zatuszować.

Bardzo często usta powiększane są podczas kilku zabiegów. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że jednorazowa dawka podanego preparatu nie powinna być zbyt duża.