PKS Jelenia Góra – bezpieczny i komfortowy przewóz osób

PKS Jelenia Góra – bezpieczny i komfortowy przewóz osób

PKS Jelenia Góra zajmuje się profesjonalnym przewozem osób. Dzięki stałym i częstym połączeniom, bezpieczeństwu oraz punktualności cieszy się popularnością wśród klientów. Podmiot też ma w ofercie wynajem nowoczesnych autokarów, które idealnie nadają się na wycieczki szkolne, pracownicze lub inne wyjazdy zorganizowane.

Rozkład jazdy PKS-u w Jeleniej Górze

Rozkład jazdy został tak opracowany, że połączenia są dostosowane do potrzeb klientów. W okresie wakacyjnym zostają uruchomione dodatkowe połączenia nad polskie morze. To właśnie od czerwca do końca sierpnia zauważalny jest wzrost wyjazdów Polaków nad Morze Bałtyckie.

Rozkład jazdy zamieszczony jest na dworcu autobusowym, przystanku autobusowym oraz na stronach internetowych.

Kto korzysta z PKS Jelenia Góra?

Głównie osoby, które dojeżdżają do pracy, szkoły, na uczelnie oraz wybierające się na urlop. Także ludzie, którzy mają do załatwienia różne sprawy poza miejscem zamieszkania chętnie wybierają ten środek transportu.

W związku z tym, że PKS Jelenia Góra ma w ofercie wynajem autokarów, często korzystają z niej szkoły, pracodawcy lub organizatorzy różnych wycieczek. Pojazdy te mogą być wynajęte do przewozu osób w Polsce, jak i za granicę.

Korzyści

Istnieje wiele zalet korzystania z usług PKS-u w Jelenie Górze. To tani, bezpieczny oraz komfortowy sposób na dotarcie do celu. Możliwość zakupu biletu miesięcznego to zaleta dla osób, które często podróżują. Dotyczy to szczególnie uczniów, studentów lub osób dojeżdżających do pracy.

PKS respektuje zniżki ustawowe (np. dla studentów lub emerytów). Bilet można kupić przez Internet. To bardzo wygodna forma dla kogoś, kto nie ma przy sobie gotówki i ceni sobie czas.

Autokary są nowoczesne i bezpieczne, a jazda nimi to sama przyjemność. Można usiąść wygodnie i przez całą podróż czytać książkę lub słuchać ulubionej muzyki. Wypoczynkowi służą wygodne fotele. Pojazdy wyposażone są w sprzęt audio-video, barek, lodówkę, klimatyzację, WC, a pojemny bagażnik zmieści wiele walizek i toreb.