Zabieg laserowego zamykania naczynek

Zabieg laserowego zamykania naczynek

Zabieg laserowego zamykania naczynek cieszy się w ostatnich latach ogromnym uznaniem. Bez wątpienia laser diodowy Capilase 980 nm to bezpieczny sposób na zamknięcie naczynek.

Laser diodowy

Pacjenci, którzy chcą zlikwidować nieestetyczne pajączki powinni zastosować właściwą długość wiązki oraz czas impulsu. Przeważnie 3-4 sesja wystarczy, żeby ujrzeć pierwsze efekty. Jeśli jesteś zainteresowany zabiegiem to odwiedź stronę www.klinikazmuda.pl/Oferta/laser-diodowy-capilase-980-nm/. Najlepiej wybierz renomowaną klinikę, która cieszy się dobrą opinią i wiele lat działa na rynku. Każdy bez większego problemu może znaleźć coś dla siebie, ponieważ bardzo duży jest wybór gabinetów medycyny estetycznej. Warto pamiętać, że barwnik hemoglobiny pochłania energię lasera. To powoduje, że później samoistnie z organizmu wydalane są naczynka krwionośne.

Rozszerzone naczynka

Należy mieć na uwadze, że rozszerzone naczynka mają wpływ na samopoczucie i mogą utrudniać codzienne funkcjonowanie. W dzisiejszych czasach medycyna estetyczna korzysta z nowoczesnych technik. Nikogo już nie dziwi możliwość zamykania naczynek przy użyciu lasera diodowego. Trzeba jednak pamiętać, że istnieją różne przeciwwskazania. Na pierwszej wizycie lekarz przeprowadza dokładny wywiad, dlatego trzeba opowiadać o wszystkim szczerze. Oprócz tego można zostać poproszonym o wykonanie badań.

Przebieg zabiegu

Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że do podgrzewania głębszych warstw skóry dochodzi podczas wykonywania zabiegu. Skóra jest idealnie gładka i elastyczna, ponieważ bardzo szybko wzrasta produkcja elastyny oraz kolagenu. Bez wątpienia najpopularniejszym sposobem zamykania naczynek jest zabieg wykonywany specjalnym laserem. Postęp technologiczny sprawił, że obecnie możemy korzystać z rozwiązań, o których dawniej mogliśmy jedynie pomarzyć. Bezpośrednio po zabiegu należy unikać promieniowania UV. Po dokładnym przeczytaniu tego artykułu powinieneś już wiedzieć, jak działa laser diodowy.