Co może zdziałać urządzenie RF?

Co może zdziałać urządzenie RF?

Dążenie do idealnego wyglądu to odwieczne marzenie człowieka. Choć nikt nie jest idealny to współczesna medycyna estetyczna z wielu osób potrafi uczynić Afrodytę lub Adonisa. Za sprawą urządzeń RF , czyli wykorzystujących fale radiowe, możliwe jest dokonanie prawdziwej metamorfozy pacjenta. Co można wykonać w ramach zabiegu?

Efekt idealnie gładkiej skóry

Zmarszczki prędzej czy później pojawiają się u każdego. Proces starzenia się jest nieubłagany i nie do zatrzymania. Choć nie da się złapać w locie upływającego czasu, to jednak można popracować nad jędrnością i elastycznością skóry. Szczególnie narażone jest czoło i twarz, ponieważ człowiek używa zróżnicowanej mimiki, ale inne obszary ciała też mogą być newralgiczne.

Urządzenie RF działa na włókna kolagenowe zamknięte w skórze. Sprawia, że stają się bardziej zwarte, a dzięki temu następuje redukcja zmarszczek i maksymalne naciągnięcie skóry. Dana osoba wydaje się wówczas znacznie młodsza, aniżeli wynikałoby to z metryki.

Co zrobić, by się nie pocić

Bardzo przykrą dolegliwością jest też nadmierne pocenie się. Szczególnie narażone są pachy, plecy, dłonie bądź stopy, choć u każdego może to wyglądać zupełnie inaczej. Pocenie następuje nie tylko latem, ale o każdej porze roku i w różnych okolicznościach.

Nowoczesne urządzenia RF są w stanie i na to zaradzić. Dzięki zabiegowi można pozbyć się raz na zawsze uporczywych plam pod pachami, które powodują, że traci się pewność siebie. Wyeliminowanie kłopotu pozwoli wieść bardziej satysfakcjonujące życie.

Równomierny koloryt skóry? To wykonalne!

Ludzka skóra zajmuje ogromny obszar ciała. Nie wszędzie układa się równomiernie lub wygląda tak samo. Domeną skóry może być skłonność do piegów, pieprzyków lub przebarwień. Na twarzy można to próbować pokryć starannym makijażem, lecz przebarwienia w innych partiach mogą być kłopotliwe.

Zastosowanie urządzeń RF do usuwania przebarwień jest nieocenione. Dzięki innowacyjnej technologii skóra wygląda zdrowo i przybiera jednolity odcień, więc jej eksponowanie w otoczeniu nie stanowi już wyzwania.