Planujesz duże wesele? Wynajmij autokar na wesele dla swoich gości

Planowanie wesela to nie tylko zamówienie sali weselnej o odpowiedniej wielkości, aby pomieścić w niej wszystkich gości weselnych. To także konieczność wynajęcia autokarów na wesele, aby każdy z zaproszonych osobistości miał możliwość dotarcia w umówione miejsca.

Kiedy planować wynajem autokarów na wesele?

Gdy szykujemy wesele, salę zamawiamy już rok wcześniej. W tym samym czasie warto zaklepać odpowiednią ilość autokarów, które będziemy chcieli wynająć. Co prawda usługodawca zawsze ma sporą ilość tych pojazdów, ale musimy liczyć się z tym, że wesel w tym samym czasie co nasze może być więcej.

Będą też różne wycieczki, być może zielone szkoły i inne imprezy, na które będą wynajmowane autokary. Dlatego miejmy rękę na pulsie i zadbajmy o ten niezbędny element z dużym wyprzedzeniem. Wówczas będziemy mogli spokojnie zajmować się szyciem sukni ślubnej i garnituru oraz innymi ważnymi sprawami.

Internetowy Wynajem autokarów na wesele – jak zamawiać?

Jeżeli firma przewozowa zajmująca się wynajmowaniem autokarów na wesele ma swoją stronę www, znajdziemy ją w Internecie z łatwością. W zakładce kontakt zostaniemy skierowani do formularza zgłoszeniowego. Wpiszemy tam niezbędne dane i zapytanie lub deklarację chęci wynajęcia jednego albo kilka aut.

Niektóre platformy wyliczają automatycznie przybliżony koszt usługi. Niemniej, jeśli wynajem autokarów na wesele zostanie zamówiony na jedną godzinę, a w rzeczywistości okaże się, że czas obsługi przewozowej wydłuży się na kilka godzin z winy gości lub innych przyczyn od nikogo niezależnych, nasze koszty będą większe i otrzymamy naliczenie dopłaty.

Jak policzyć, ile gości weselnych będzie jechać wynajętym autokarem?

Liczenie gości jest mało skomplikowane. Wystarczy poprosić każdą zaproszoną osobę o określenie się, czy będzie chciała skorzystać z darmowej podwózki. Jeśli osoba zadeklaruje swoją gotowość przejazdu, wpisujemy ją na listę.

Dzięki takiej kalkulacji łatwo wyodrębnimy tych, którzy dotrą na wszystkie miejsca związane ze ślubem i balem we własnym zakresie. Wówczas także nasze koszty wynajmu autokarów na wesele będą mniejsze niż wcześniej przewidywaliśmy.