Z jakich notesów biurowych korzystają pracownicy?

Z jakich notesów biurowych korzystają pracownicy?

Z jakich notesów najczęściej korzystają klienci? Czym różnią się notesy od notatników lub tradycyjnych zeszytów? Z jakich notesów najczęściej korzystają pracownicy biurowi, a gdzie robią notatki studenci i uczniowie? Na te oraz na wiele więcej innych pytań odpowiedzi można znaleźć poniżej.

Notatnik oprawiony w skórę

W ostatnim czasie coraz więcej osób decyduje się na zakup notesów ze skórzaną okładką. Dlaczego? Takie egzemplarze są niezwykle eleganckie i praktyczne. Dzięki temu, że dobrze się prezentują i wygodnie z nich się korzysta w każdych warunkach, można je zabrać ze sobą do pracy, na spotkania biznesowe, na wykłady, a także na szkolenie firmowe.

Tego rodzaju notesy można kupić w wielu miejscach. Najczęściej klienci zamawiają je w sklepach internetowych, ze względu na bardzo przystępne ceny. W wielu sklepach internetowych jest możliwość spersonalizowania notesu. Klient wówczas sam decyduje, co ma znaleźć się na okładce jego notatnika.

Niezawodny planner

Innym rodzajem notatnika jest planner biznesowy. Z takich notesów korzystają biznesmeni i przedsiębiorcy, gdyż doskonale sprawdzają się w organizacji. W plannerze można zanotować terminy ważnych spotkań, zadania do wykonania, potrzebne numery telefonów itd. Niektóre osoby notują w nich również swoje pomysły i przemyślenia związanie z pracą.

Warto więc postawić na taki egzemplarz, który będzie miał wystarczająco miejsca na notatki. Większość dostępnych na rynku plannerów gwarantuje użytkownikowi swobodę w tworzeniu zapisków. W sklepach coraz częściej pojawiają się bardzo eleganckie, efektowne plannery – z błyszczącym papierem i zaokrąglonymi narożnikami.

Ile kosztuje porządny notes?

Notesy można kupić w różnym przedziale cenowym. W marketach zainteresowani kupią notatniki kieszonkowe nawet za kilkanaście złotych. W hurtowniach z asortymentem biurowym klienci dostaną je już od 30 zł do 100 zł. W internecie można zamówić notesy personalizowane za około 50 – 120 zł. Te ostatnie doskonale nadają się na prezent dla bliskich osób na różne okazje.