Wynajem autokaru na wyjazd firmowy – o czym trzeba pamiętać?

Konferencje, szkolenia, targi – gdy odbywają się poza miastem, w którym siedzibę ma firma, trzeba zadbać o odpowiedni przewóz dla uczestników tych wydarzeń. Jak zorganizować dla nich wygodny i bezpieczny transport? Pomogą firmy oferujące wynajęcie autokaru!

Kiedy warto wynająć autokar dla firmy?

Przewoźnicy prowadzący usługi jak wynajem autokaru mogą zapewnić swoim klientom kompleksową i profesjonalną obsługę w ramach wynajęcia pojazdu z kierowcą na różne wydarzenia.

Ich usługi wybierane są również wtedy, gdy planowane są wyjazdy firmowe, zarówno te krajowe, jak i zagraniczne. Najczęściej usługi przewozowe zamawiane są na wydarzenia jak konferencje, targi, szkolenia, wycieczki zakładowe czy imprezy integracyjne. Również są one wybierane na transfery, na przykład z lotniska do hotelu.

Jaki autokar wynająć na wyjazd firmowy?

Przede wszystkim warto zdecydować się na wynajem autokaru w firmie przewozowej, która dysponuje nowoczesnym zapleczem pojazdów.

Autokar powinien odpowiadać liczbie pasażerów, a także powinien zapewniać maksymalny komfort i bezpieczeństwo dojazdów. Obecnie standardem są autokary klimatyzowane, z systemami audio-video.

Dodatkowym atutem będzie nowoczesne wyposażenie w postaci gniazdek i ładowarek USB przy siedzeniach pasażerów oraz bezpłatny internet Wi-Fi. Na dłuższe wyjazdy sprawdzą się autokary z toaletami.

Przykładowe ceny wynajmu autokarów

Na koszt wynajmu autokaru wpływa wiele czynników, do których zaliczane są między innymi trasa, liczba pasażerów i wybrany autokar.

W przypadku wyjazdów jednodniowych z limitem do 300 km ceny wynoszą zwykle od 800 do 1500 zł.

Najlepiej skontaktować się indywidualnie z kilkoma przewoźnikami, aby uzyskać wyceny usługi przewozowej.

W jakiej firmie wynająć autokar na wyjazd?

Wybierając odpowiednią firmę prowadzącą Wynajem autokaru, należy pamiętać o tym, by zwrócić uwagę na jej doświadczenie na rynku, opinie uzyskane od klientów oraz na posiadaną flotę pojazdów.

Dobry przewoźnik to pewność, że wyjazd odbędzie się punktualnie, a pasażerowie będą mogli korzystać z komfortowego, nowoczesnego i bezpiecznego pojazdu.