Czym są laserowe zabiegi frakcyjne?

Czym są laserowe zabiegi frakcyjne?

Są ludzie, którzy nie obawiają się starości. Nie przeszkadzają im zmarszczki, zwiotczała skóra, przebarwienia, rozstępy itp. problemy. Jednak część osób woli czuć się dobrze i jednocześnie wyglądać młodo nawet w wieku 60 lat. Jest na to sposób! Jaki? Zabiegi laserowe przy pomocy urządzeń dystrybuowanych przez firmę Shar-Pol.

Sprawdzona metoda

W niniejszym tekście chodzi o tzw. zabieg frakcyjny. Jest on w pełni przetestowany i bezpieczny. Dzięki niemu zmniejszymy objawy starzenia się skóry. Najpierw jednak profesjonalne gabinety medycyny estetycznej powinny zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt.

Specjalistyczne urządzenia laserowe oferowane są na stronie wspomnianej firmy, czyli na: https://shar-pol.pl/zabieg/. Ich funkcja polega na tym, że potrafią przemodelować kolagen. Prościej tłumacząc, ich skaner frakcyjny tworzy na skórze mikroobszary wskutek przegrzania termicznego.

Oczekiwana efektywność

Skóra się wygładza, stając się bardziej jędrna. Zmarszczki, blizny, rozstępy czy przebarwienia znikają. Co ważne, pacjentka nie musi obawiać się ryzyka. Urządzenie laserowe mają odpowiedni atest. Bez niego nie byłyby sprzedawane klinikom na stronie https://shar-pol.pl/zabieg/.

Jest jeszcze inna informacja, która uspokaja niezdecydowanych pacjentów. Otóż w trakcie przeprowadzania zabiegu sąsiadująca tkanka nie będzie uszkodzona. Wszystko odbywa się w sposób nieinwazyjny i bez dużego bólu. Nie jest zatem potrzebne znieczulenie, a gotowe efekty pojawią się dość szybko.

Rodzaje zabiegów

Na koniec należy dodatkowo wyjaśnić, że są dwa typy takich zabiegów laserowych dokonywanych za pomocą narzędzi zakupionych na https://shar-pol.pl/zabieg/. Jedne z nich nazywane są nieablacyjnymi, a drugie – ablacyjnymi. Różnica polega na użyciu lasera o innej długości fal oraz uzyskiwaniu efektów.

W przypadku metody nieablacyjnej lasery mające długość 1550 nm przegrzewają skórę w danym punkcie na głębokości 1 mm. Niestety, aby zabieg okazał się w stu procentach skuteczny, trzeba umawiać się na kilka wizyt. Stąd lepiej skorzystać z metody ablacyjnej, gdzie dłuższe fale wielokrotne naświetlają konkretny punkt, a lekarz może kontrolować energię dostarczaną bezpośrednio do zmienionej skóry.