Chcesz coś zmienić w swoim życiu? Skorzystaj z usług stylisty!

To, jak wyglądamy, wpływa nie tylko na nasze samopoczucie, ale także na to, jak postrzegają nas inni. Jeśli więc chcemy, by odbierano nas inaczej, pragniemy odzyskać pewność siebie i coś w swoim życiu zmienić, my z usług stylisty! Na czym polegają i w jaki sposób pomoże nam profesjonalista?

Analiza kolorystyczna

Jednym z pierwszych kroków, jakie wykona stylista, będzie określenie typu kolorystycznego. To on będzie drogowskazem podczas odzieżowych zakupów i pozwoli nam odkryć, które kolory najlepiej pasują do nas i naszego typu urody. Do analizy kolorystycznej stylista wykorzysta chusty i ramy kolorystyczne. Dowiemy się dzięki temu, które kolory rozświetlają naszą skórę i sprawiają, że wyglądamy pięknie, a z których należy zrezygnować.

Instruktaż makijażu

Atrakcyjny wygląd to nie tylko odzież w odpowiednio dobranych kolorach – to także perfekcyjny, idealny do okazji makijaż. Właśnie dlatego wielu stylistów oferuje również usługę instruktażu makijażu. W czasie jego trwania dowiemy się, jakie kosmetyki będą dla nas odpowiednie, poznamy przydatne triki i sposoby na to, jak wyczarować idealny makijaż.

Zakupy ze stylistą

Po zapoznaniu się z zawartością naszej garderoby, analizie naszej sylwetki i określeniu naszego typu kolorystycznego, stylista zaproponuje nam wspólne zakupy. Na konkretnych przykładach przekonamy się, jaka odzież podkreśla nasze atuty, tuszuje niedoskonałości i wyraża nasz indywidualny styl. A może sądzimy, że nie mamy swojego stylu? Profesjonalny stylista z pewnością pomoże nam go odnaleźć!

Dlaczego warto skorzystać z usług stylisty?

„Jak cię widzą, tak cię piszą” – brzmi popularne powiedzonko. Rzeczywiście tak jest, że jesteśmy oceniani właśnie przez pryzmat naszego wyglądu zewnętrznego. Warto więc zadbać o spójny, atrakcyjny wizerunek, dzięki którym nasze otoczenie spoglądać będzie na nas przychylniej. To jednak nie jest jedyny powód, dla którego polecamy skorzystanie z usług profesjonalisty! Kolejnym jest poprawa samooceny i samopoczucia – w odpowiednio dobranych ubraniach i makijażu z pewnością będziemy czuć się znacznie lepiej! Odtąd odzieżowe zakupy przestaną być mordęgą (bo będziemy już wiedzieć, jakich ciuchów szukać, a jakich unikać), a dylemat pt. „nie mam się w co ubrać” nareszcie zostanie rozwiązany.

Skorzystanie z usług stylisty to inwestycja w siebie – w swoją atrakcyjność, pewność siebie i dobre samopoczucie. Jeśli czujemy, że pomoc profesjonalisty mogłaby w którymś z tych obszarów nam pomóc, nie zwlekajmy i czym prędzej umówmy się na konsultację!

Artykuł powstał przy współpracy z http://salon.cece.pl/