Jak wykonać masaż ujędrniający biustu? Przedstawiamy metody na skuteczny masaż biustu.

Pragniesz mieć piękne, jędrne piersi? Zauważyłaś niekorzystne zmiany i zamartwiasz się, bo nie wiesz, czy istnieją realne szanse, by je jeszcze cofnąć bez ingerencji skalpela? Mamy dla ciebie informacje, które na pewno cię ucieszą. Wykonuj regularnie masaż biustu, a doczekasz się zniewalających efektów. Poprzez systematyczne zabiegi sprawisz, że ta niezwykle ważna dla nas kobiet część ciała pozostanie w dobrej formie pomimo upływu lat czy karmienia. Nie potrzebujesz umawiać się na specjalne wizyty u masażysty i zostawiać duże pieniądze w salonach odnowy.
Masaż ujędrniający biustu bezproblemowo wykonasz sama w domu. Zabieg zaleca się również realizować w parach, co może dostarczyć dodatkowych przyjemności. Znajdź czas na przykład wieczorem, zrelaksuj się i popraw kondycję swoich piersi, aby z czasem móc cieszyć się pięknym dekoltem.

Masaż na powiększenie biustu w kilku prostych krokach

Ogromna część kobiet zmaga się z kompleksem małej miseczki. Niektóre z nich decydują się nawet na operacje plastyczne, jednak jest to nie tylko bolesna, ale i kosztowna ingerencja w swoje ciało. Nie stanowi ona jednak jedynego sposobu. Wypróbuj masaż biustu powiększający twoje piersi przynajmniej o rozmiar. A oto przykład, jak możesz go wykonać:

  • Zacznij od głaskania piersi okrężnymi ruchami, przy pominięciu sutków. Następnie naprzemiennie przesuwaj dłonie wzdłuż mostka w stronę obojczyka. Podobny ruch wykonaj w odwrotną stronę — połóż obie dłonie w poprzek mostka i zjedź nimi od góry klatki piersiowej pod piersi. Potem masuj biust od strony mostka do piersi pod sutkiem, a także nad sutkiem. Całość zakończ delikatnym ruchem — przejedź pełnymi dłońmi od mostka pod obojczykiem w stronę dołu pachowego.
  • Przejdź następnie do metody rozcierania, a więc wykonaj wszystkie powyższe kroki jedynie opuszkami trzech palców.
  • Istotnie jest także stosowanie tzw. ugniatania biustu, a więc umiarkowanego ucisku podczas przesuwania po nim dłoni.
  • Na sam koniec zaleca się oklepywanie. Ułóż opuszki palców na piersiach, nie dotykając sutków i wykonuj delikatne wstrząsy, naprzemiennie na każdą stronę.

Wszystkie powyższe kroki należy zastosować kilkakrotnie. Jak już zostało wspomniane, masaż ujędrniający do biustu w każdym wieku i w każdym rozmiarze możesz wykonać również z partnerem. Wystarczy, że położysz się wygodnie na plecach, a druga osoba będzie z wyczuciem ugniatać twoje piersi i masować je lekko okrężnymi ruchami.
Biust jest nie tylko piękny, ale i delikatny, dlatego łatwo o podrażnienia również podczas masowania. Skutecznie im zapobiegniesz, jeżeli będziesz pamiętać o kilku zasadach:

  • wykonuj masaż zawsze w kierunku pach, ponieważ w ten sposób „podnosisz piersi”,
  • zrezygnuj z zabiegu podczas menstruacji, gdyż biust jest wtedy nabrzmiały i niezwykle wrażliwy, przez co mogłabyś odczuć ból,
  • w przypadku korzystania z balsamów, oliwek oraz kremów na powiększenie czy ujędrnienie piersi nie wcieraj ich w brodawki, ponieważ do tej części ciała zalecane są inne kosmetyki.

Masaż biustu efekty przynosi zniewalające

Przede wszystkim zadbasz o swoje zdrowie, ponieważ masowanie piersi nie tylko pomaga wykryć różnego rodzaju zmiany nowotworowe, ale zmniejsza też ryzyko ich wystąpienia. Ujędrnienie i powiększenie tej partii ciała stanowią również nieocenione korzyści, które przynoszą regularne zabiegi w domowym zaciszu. Pełna miseczka, która pięknie wygląda przy głębszym dekolcie wieczorowej sukienki jest marzeniem nie jednej z nas. Chcąc ją uzyskać, warto wykorzystać dobry krem ujędrniający do biustu. Przyspieszy on efekty powiększania i zadba o niezwykle delikatną w tych okolicach skórę.

Sprawdzonym przez tysiące klientek produktem jest serum Frashe, które działa w sposób długofalowy. Jego skład oparty jest na bogactwie naturalnych składników, bez chemicznych dodatków. Kosmetyk ten zapobiegnie wiotczeniu twojego biustu, a nawet przyczyni się do redukcji rozstępów. Więcej można przeczytać o nim na https://frashe.pl.

Masaże na powiększenie biustu i kremy oparte na naturalnych składnikach stanowią rozwiązania nie tylko bezpieczne dla twojego zdrowia, ale również je wspomagające. Sama przekonaj się o ich wspaniałym działaniu.