Gdzie warto zastosować zewnętrzne ścianki reklamowe?

Zewnętrzna ścianka reklamowa to prosty sposób na zaprezentowanie firmy, produktu, wydarzenia sportowego czy wystawy fotografii. Ta prosta, a zarazem solidna konstrukcja to skuteczny sposób na stworzenie estetycznej reklamy i przyciągnięcie uwagi klientów.

Jak to działa?

Zewnętrzna ścianka reklamowa to produkt uniwersalny, który może być stosowany w najróżniejszych przestrzeniach. Konstrukcja ścianki składa się z planszy wykonanej z materiału odpornego na warunki zewnętrzne oraz stalowego stelażu, który należy dodatkowo dociążyć, aby wzmocnić stabilność całej instalacji.

Jest to doskonały pomysł na zaprezentowanie treści reklamowych, artystycznych czy rozrywkowych w outdoorze, gdzie warunki pogodowe bywają wymagające.

Wystawy plenerowe

Zewnętrzne ścianki reklamowe to doskonały sposób na zorganizowanie ulicznej wystawy fotografii. W mniejszych i większych miastach mamy sporo przestrzeni, które idealnie się do tego nadają. Zwłaszcza duże miasta walczą dziś o przyciągnięcie ludzi do centrów, ograniczając ruch samochodów i tworząc przestrzenie przyjazne dla pieszych. Atrakcyjna wystawa fotografii, rysunku czy malarstwa to znakomity pomysł na ożywienie miejskiej przestrzeni.

Zewnętrzne ścianki reklamowe odporne na warunki atmosferyczne sprawdzą się idealnie jako podstawa do prezentowanych prac.

Zabawa na całego

Na rozmaitych festynach, jarmarkach, imprezach sportowych i rozrywkowych popularne są plansze z otworem na głowę, pozwalające zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Solidna konstrukcja takiego przedsięwzięcia to podstawa. Ścianka reklamowa na stabilnym stelażu nadaje się do tego idealnie, a nadruk na niej umieszczony, nawiązujący do tematyki imprezy z pewnością przyciągnie wielu amatorów zabawnych zdjęć oraz przypadkowych przechodniów.

Ścianki z otworami oraz odpowiednie nadruki można zamówić w firmach specjalizujących się w tego typu produktach, na przykład tutaj: https://brooklyn.pl/product-details/scianki-zewnetrzne/

Reklama

Tego typu ścianki najczęściej wykorzystywane są w reklamie.

Na ściance warto wtedy zamontować specjalną kieszeń na ulotki, okienko na plansze, które można wymieniać albo elementy wypukłe, które przyciągają uwagę potencjalnych klientów.

Szukając pomysłów na reklamę, warto rozważyć wykorzystanie zewnętrznych ścianek, które sprawdzą się w każdej branży.