Skup miedzi w Krakowie

Skup miedzi w Krakowie

Miedź jest metalem półszlachetnym, które ma szerokie zastosowanie w przemyśle oraz budownictwie. Resztki z instalacji hydraulicznej, rurki, kabelki, stara miedziana bateria łazienkowa i wiele innych rzeczy często zalegają w garażu, komórce lokatorskiej czy pomieszczeniu gospodarczym. Wielu z nas nawet nie wie, ale może na niej zarobić! Wyjaśniamy.

Do czego wykorzystywana jest miedź?

Miedz to metal bardzo plastyczny, „ciągliwy”, o barwie wpadającej w czerwień. Wykazuje wysokie właściwości termoizolacyjne, dlatego z niej produkowane są instalacje np. hydrauliczna, do ogrzewania, do klimatyzacji czy chłodnictwa. Materiał ten jest także odporny na zniszczenia i ma działanie bakteriobójcze, dlatego produkowane są z niego klamki do drzwi, baterie w łazienkach i kuchniach, blaty kuchenne. Aktualnie modne są także ozdoby do domu, jak np. lampy.

Miedź można ponownie wykorzystać jako tzw. materiał wtórny. W ostateczności, dzięki specjalnym maszynom można otrzymać stop i z niego wyprodukować całkowicie nowy produkt.

Kraków – skup miedzi zlomex.pl

W Krakowie możemy sprzedać każdą rzecz z miedzi i otrzymać atrakcyjne pieniądze na nie. Firma Zlomex działa na rynku od 1992 roku, a więc posiada bogate doświadczenie. Pracownicy ekspresowo wyceniają towar i w ciągu piętnastu minut potrafią rozładować cały samochód z miedzią. Płatność przyjmują wedle życzenia klienta, może to być gotówka, przelew lub factoring. Istnieje możliwość zamówienia transportu.

Kraków – skup miedzi zlomex.pl – tutaj całkowicie legalnie możemy sprzedać miedz. Firma posiada wszelkie potrzebne certyfikaty i zezwolenia. Działając legalnie zapobiega powstawaniu dzikich wysypisk. Można więc powiedzieć, że sprzedając niepotrzebną miedz na tym skupie przyczyniamy się do ochrony środowiska. Zyskując przy tym uporządkowane pomieszczenie i pieniądze. Firma ma cztery place i dwie wagi, a także dźwig, co przekłada się na kompleksowa i sprawną obsługę klienta. Skup czynny jest od poniedziałku do piątku (7-21) oraz w sobotę (7-12).