Czym jest CoolSculpting?

Czym jest CoolSculpting?

CoolSculpting to zabieg, który cieszy się dużym i stale rosnącym zainteresowaniem. Podczas kriolipolizy dochodzi bowiem do kontrolowanej ekspozycji wybranego obszaru ciała na niskie temperatury oraz skutecznego eliminowania komórek tłuszczowych.

Na czym polega tego rodzaju zabieg?

Jak wspomniano powyżej, podczas zabiegu wykorzystywana jest niska temperatura. Komórki tłuszczowe znajdujące się w obszarze zabiegowym ulegają zamrożeniu i obumarciu. W dalszej kolejności dochodzi do ich systematycznej eliminacji z organizmu.

Jakie korzyści niesie ze sobą wspomniany zabieg?

CoolSculpting to zabieg, który jest aplikowany na wybrane obszary ciała. W efekcie oddziaływania niskiej temperatury dochodzi do uszkodzenia wybranych komórek tłuszczowych, a sąsiadujące z obszarem zabiegowym tkanki pozostają nienaruszone.

O czym należy pamiętać decydując się na tego rodzaju zabieg?

Medycyna estetyczna oferuje szeroki wachlarz nowoczesnych zabiegów wpływających na poprawę wyglądu ciała oraz wzrost samooceny. Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej powinny być jednak zawsze wykonywane w godnych polecenia gabinetach, w których usługi świadczy wykwalifikowana i doświadczona kadra. CoolSculpting to jeden z zabiegów, którego przeprowadzanie powinno być powierzone osobie posiadającej odpowiednią wiedzę. Poza tym, w renomowanych salonach dostępny jest nowoczesny sprzęt wyposażony w innowacyjne głowice, które ograniczają dyskomfort klientki podczas przeprowadzanego zabiegu oraz wpływają na jego dużą efektywność.

Kto powinien decydować się na tego rodzaju zabieg?

Osoby zmagające się z nadmiarem tkanki tłuszczowej powinny zapoznać się z ofertą dostępną na stronie https://saywowclinic.pl/coolsculpting/. Zabieg może być bowiem z powodzeniem wykonywany w celu modelowania sylwetki. Przynosi on spektakularne efekty również w przypadku osób o prawidłowej masie ciała, które mają trudności z eliminacją tkanki tłuszczowej nagromadzonej w wybranych rejonach ciała, w tym choćby w okolicy brzucha, pleców czy ud. W wielu wypadkach ćwiczenia fizyczne i dieta nie przynoszą pożądanych efektów, które są możliwe właśnie dzięki kriolipolizie.